Specialisté na opláštění budov a rezidenční bydlení

Aliplast

Belgický systém

Aliplast je světově známou firmou zabývající se výrobou hliníkových oken, hliníkových dveří, hliníkových fasád, hliníkových zimních zahrad a dalších systémů z hliníku s několika výrobními závody rozmístěnými po celém světě.  Sídlo firmy Aliplast se nachází v Lokerenu, v Belgii. Se systémy Aliplastu se dnes již můžeme setkat prakticky všude, výrobní závody se nacházejí v Belgii, Francii, Velké Británii, Číně, Egyptě a v Polsku.

 Díky své funkcionalitě, technickým parametrům a estetické hodnotě zažívá výrobá hliníkových systémů rozkvět. Nové trendy navozují nové výzvy vedoucí k uspokojení představ architektů – tvůrců nových trendů a jakosti ve stavebnictví. A široká paleta výrobků firmy Aliplast určitě napomáhá tyto představy realizovat.

Vysoká kvalita systémů z hliníku a zároveň vysoká technologická úroveň s parametry, které vyhovují evropským normám jak třeba pro akustickou nebo tepelnou izolaci, tak také například odolnost vůči větru nebo pronikání vody. 

Protože je dnes Aliplast celosvětovým koncernem, dochází zároveň také k výměně mnoholetých prověřených zkušeností, což celkově přispívá k neustálému zlepšování výkonnosti firmy vůči zákazníkům. 

Dnes Aliplast svým zákazníkům může nabídnout hliníkové systémy do oken a dveří ( Superial, Econoline ), konstrukce v systému fasád (MC-Wall, MC Glass, Tanagra), posuvné systémy (Visoglide, Ecoslide ), skládací systémy (Visofold), zimní zahrady se zastřešením (Aliver) a mnohé další. Systémy jsou rozděleny do dvou hlavních skupin – s tepelnou izolací a bez ní. Celková nabídka je dnes tak široká, že Aliplast dokáže uspokojit jak vysoce náročné stálé zákazníky, tak i ty nově příchozí.

Polská část Aliplastu, která zastřešuje rozvoj v oblasti střední a východní Evropy, je dnes aktivní zejména v Polsku, Čechách, na Slovensku, v Maďarsku a v Litvě. Očekává se však další expanze hlavně směrem na jih a východ. 

Lublin, je městem, kde se v Polsku výrobní závod Aliplastu nachází. Tato firma vlastní práškovou lakovnu, laboratoř, má vlastní sklad, jehož velikost umožňuje realizaci zakázek už od jednoho týdne od objednání. Dále poskytuje svým zákazníkům programy pro architekty jako jsou Alicad, Cover, Chacal, Alixel, které usnadňují celkovou realizaci a oceňování jednotlivých zakázek. 

Firma je certifikována podle ISO9001, spolupracuje s architekty, výrobními a stavebními firmami, přičemž její význam na domácím, ale i zahraničním trhu, roste.

Nahoru