Specialisté na opláštění budov a rezidenční bydlení

Okenní systém S 9000

Inovativní volně kombinovatelné středové těsnění

Nový systém GEALAN S 9000 jako kombinovaný systém s konstrukční hloubkou 82,5 mm sjednocuje charakteristické vlastnosti a přednosti středového a dorazového těsnění. Velká konstrukční hloubka, šest profilových komor v osazovacím rámu a křídle a až tři průchozí těsnicí úrovně garantují vynikající tepelnou izolaci. Díky tomu vyhovují samotná okna nejvyšším nárokům.

Moderní geometrie středového těsnění

Flexibilní středové těsnění ve drážce osazovacího rámu znatelně přispívá ke zlepšení tepelné izolace. Navíc chrání prvky kování před pronikající vlhkostí a vede tak k lepšímu chování materiálu při otevírání, zejména při nižších teplotách.

 1. Vhodné pro třívrstvá funkční okna do tloušťky 52 mm (STV ® 54 mm).
 2. Úzká pohledová šířka a designové 15° zkosení.
 3. Inteligentní koncept těsnění s až třemi těsnicími úrovněmi.
 4. Optimalizováno pro použití STV ® , aby bylo možné tabuli a přesah křídla slepit suchou cestou.
 5. Velmi dobrá tepelná a protihluková izolace díky šestikomorové konstrukci a velké konstrukční hloubce u osazovacího rámu a křídla.   

Optimalizovaná tepelná izolace

Vyvinutí systému s těmi nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi není náhoda, ale výsledek cílené vývojové práce. Úspěch nám dává za pravdu. Mnohé propočty dokazují vynikající hodnoty tepelné izolace. Cílem vývoje bylo od začátku dosáhnout hodnoty tepelné izolace U f – 0,92 W/m²K ve standardní kombinaci s ocelí a tím dosáhnout použitelnosti v pasivních domech. To se daří díky řadě inovativních detailů v uspořádání systému.

Velká hloubka drážky pro sklo s překrytím 26 mm pro lepší tepelnou izolaci.

Přesné ocelové formy pro optimum mezi statikou a tepelnou izolací.

Průchozích šest komor v osazovacím rámu, křídle a zárubni pro vynikající tepelnou a protihlukovou izolaci.

Vylepšená statika díky STV ®, statickému suchému zasklení.

U lepicí techniky STV ® (statické suché zasklení) vyvinuté společností GEALAN se jedná o slepení skla a křídlového profilu lepicí páskou speciálně koncipovanou pro výrobu oken při zachování obvyklého osazení skla. Slepením okenní tabule s křídlovým profilem se pevnost skleněné tabule přenese do křídla a celý systém se stabilizuje. Proto lze standardní prvky vyrábět zcela bez oceli. V kombinaci STV ® s ocelí v křídle se realizují obzvláště velké okenní prvky.

 • Kombinace techniky STV ® s běžným ocelovým vyztužením umožňuje zhotovení nedostižné velikosti prvků.
 • Časově náročné nastavování a seřizování okna se redukuje na minimum.
 • Slepení tabule a křídla zlepšuje ochranu před vniknutím.
 • I po dlouhém používání se okna s technikou STV ® zavírají přesně jako sejf.

DOMOVNÍ DVEŘE V SYSTÉMU S 9000

Do budoucna v celé řadě

Díky konstrukční hloubce 82,5 mm a moderní pětikomorové technologii disponují nové domovní dveře S 9000 vynikající tepelnou izolací. Přesvědčivá je také stabilita nových domovních dveří. Velká komora s výztuží, tvarově odpovídající ocelové zpevnění a zpevnění rohů k tomu přispívají stejně, jako pevné spojení v oblasti prahů díky zablokování dílu z PVC a hliníkového dílu ve dvou úrovních.

 

Domovní dveře S 9000 mohou bodovat také díky systémovému řešení pro okapy, které dveřním prvkům přidá na hodnotě nejen opticky. Mimo to se stará o nejvyšší ochranu při průtrži mračen a optimální nepropustnost díky kartáčovému těsnění ve více úrovních v oblasti prahu.

 • Vynikající tepelná izolace díky pětikomorové technologii,
 • flexibilní barevný vzhled,
 • optimální ochrana při průtrži mračen,
 • vhodné pro použití skla a panelu o tloušťce až 52 mm (s STV ® až 54 mm),
 • velmi dobrá statika díky výztužné komoře a odpovídajícímu ocelovému zpevnění a zpevnění rohů.

Kombinovaný práh s dobrou tepelnou ochranou

Práh pro domovní a balkonové prvky je flexibilní a je použitelný ve všech 74mm a 83mm systémech pro renovaci a novostavbu.


Vhodný pro invalidy


Výška pouhých 20 mm zaručuje jednoduchý přechod zevnitř ven – za současného splnění požadavků na tepelnou izolaci a nepropustnost.

Klasické

Již s klasickou variantou domovních dveří propůjčíte svému domu zcela osobní rys. Vždyť hře forem a barev se žádné meze nekladou. Vytvořte si domovní dveře dle vašich vlastních představ.

Design

Plochý vzhled dveřního křídla u designové varianty nabízí nejvyšší estetiku, aniž by bylo potřeba zříci se bezpečí a tepelné izolace. Tím nevytváří jen více volného prostoru, ale díky chybějícím zešikmením ulehčuje také údržbu domovních dveří.

Nahoru