Specialisté na opláštění budov a rezidenční bydlení

REHAU EURO 70

Úsporné a spolehlivé řešení

Pokud stavíte nebo rekonstrujete větší rozsah oken, hledáte-li přijatelné finanční náklady a přitom seriózní parametry nejen v oblasti tepelných úspor, jsou pak pro Vás okna z profilů REHAU Silver-Design - Euro 70 tím správným rozhodnutím.

Právě okna a balkónové dveře z profilového systému REHAU Silver – Design – EURO 70 splňují parametry požadované tepelně technickými normami s dodatečnou rezervou a pořizovací ceny splní Vaše představy. Moderní vzhled , výborné tepelně-technické parametry, vysoká přidaná hodnota za rozumnou cenu , předurčuje tento systém především k rekonstrukcím větších zateplených obytných domů či k použití do nové bytové výstavby. Stejně dobře tyto okna použít při rekonstrukci rodinného domu,  novostaveb , požadavkem na nízko energický standart.

Charakteristika:

Okenní výplně lze osadit izolačními dvojskly rozmanité kombinace tepelně – technických vlastností – nejčastěji 4-16SWS+AL - 4, Ug = 1,1 Wm2. Ale je možno je osadit také sestavou skel s vysokými tepelně-technickými parametry – izolační trojsklo nebo izolační dvojsklo s folií Heat Mirror s Ug = 0,7 avšak do celkové tloušťky 36 mm.

Shrnutí všech výhod:

 
Součinitel tepelného prostupu (U1):     1,2 W/m2K    
Konstrukční hloubka:    

70 mm

Odolnost proti vloupání:    

do třídy odolnosti 2

Zvuková izolace:    

až do třídy TZI 4

Povrchová úprava:    

jakostní, hladká, uzavřená, se snadnou údržbou

– ideální pro sanaci panelových domů
– také včetně rolet REHAU Comfort-Design
– splní nároky na úsporu tepla
– 5komorová technologie
– pro okna a balkónové dveře
– certifikováno pro EU

      

Nahoru