Specialisté na opláštění budov a rezidenční bydlení

Vrata Hörmann

Naše firma nabízí pro naše zákazníky již pátým rokem garážová vrata pro rodinné domy, ale i průmyslové objekty.

Proč si pořídit garážová vrata Hörmann?

Našli jsme pro Vás několik důvodů proč si pořídit moderní tepelně izolační vrata dodávané naší firmou

1. Značková kvalita z Německa

Všechny komponenty vrat a pohonů společnost Hörmann sama vyvíjí a vyrábí, jsou stoprocentně vzájemně sladěny a pro vaši bezpečnost zkoušeny a certifikovány nezávislými, uznávanými ústavy. Naši vysoce kvalifikovaní pracovníci intenzivně pracují na nových výrobcích, neustálém dalším vývoji a zlepšování detailů. Tak vznikají patenty a výhradní postavení na trhu.

2. Vrata pro několik generací

Dlouhodobé zkoušky za reálných podmínek zajišťují vyzrálé sériové výrobky v kvalitě Hörmann. Díky nim a také díky vynikajícím technickým řešením a nekompromisnímu zajišťování kvality dostane zákazník společnosti Hörmann 10 roků záruky na všechna sekční vrata a 5 roků záruky na pohony Hörmann.

3. Široká škála barevných možností

Pokrytí umělohmotnou folií odolnou proti UV záření na venkovní straně ocelových lamel jim dodává do detailu věrný, plastický vzhled dřeva, popřípadě eleganci v metalickém antracitovém odstínu. Atraktivita 6 dekorů Decograin zůstává dlouho zachována díky speciální ochraně povrchu.

4. Snadné a komfortní ovládání

Pro vyvážení hmotnosti vrat jsou vrata opatřena torzní nebo tažnou pružinou. Proto se vám s nimi bude manipulovat velmi pohodlně a navíc bezpečně.

5. Bez rizika poruch

Díky nejmodernějším technologiím, vlastnostem použitých materiálů a kvalitním ložiskovým kolečkům z nylonu, se můžete spolehnout na bezproblémový provoz našich garážových vrat. A to za všech okolností, k nouzovému otevírání vrat v případě výpadku elektřiny např. používáme systém „ODBLOK“.

6. Účinná tepelná ochrana

Vždy, když je garáž součástí domu, doporučujeme dobře tepelně izolovaná garážová vrata. S připojením zárubně Hörmann ThermoFrame ještě zlepšíte už i tak dobré izolační vlastnosti vrat LPU. Kompletní utěsnění ze všech 4 stran je zajištěno díky provedení bočního a horního těsnění spolu se spodní utěsňující lištou, která perfektně přilne k podlaze. V našem vývojovém centru ostatně oblasti těsnění věnujeme mimořádnou pozornost – míra úspor daná dobrými tepelně-izolačními vlastnostmi vrat, je totiž pro většinu zákazníků klíčovým parametrem.

7. Úspora místa

Elegantní vrata na pohon se otvírají svisle nahoru. Tak získáte více místa v garáži a před garáží a máte celý průjezd volný. Sekční vrata padnou vždycky - nezáleží na tom, je-li otvor vaší garáže pravoúhlý nebo zkosený, má kruhovou výseč nebo kruhový oblouk. Proto se ideálně hodí i pro dodatečnou modernizaci.

8. A samozřejmě myslíme na Vaši bezpečnost

Nezvaní hosté mají u sekčních vrat Hörmann na pohon sotva nějakou šanci. Jsou-li garážová vrata zavřena, zapadne zajištění proti zvednutí automaticky do dorazu vodicí kolejnice, vrata jsou ihned uzamknuta a chráněna proti vypáčení. Toto patentované uzamknutí vrat funguje čistě mechanicky, a proto zůstává na rozdíl od konkurenčních pohonů účinné i při výpadku elektřiny.

Základní členění vrat:

  • Sekční vrata
  • Rolovací vrata
  • Boční sekční vrata
Nahoru