Specialisté na opláštění budov a rezidenční bydlení

Vrata Teckentrup

Pro naše zákazníky nabízíme do hal, malých i velkých provozů spolehlivé a cenově dostupné sekční vrata Teckentrup. Pár předností proč se rozhodnout pro tyto vrata:

  • Extrémní robustnost
  • Spolehlivé funkce
  • Jedinečné montážní výhody
  • Tichý chod
  • Bezpečné použití
  • Designové povrchy
  • Optimální řešení světelných poměrů
  • Estetická a inovativní

Průmyslová sekční vrata Teckentrup v různých provedeních SW, SW80, SL, SLW a SLX a s řadou variant vybavení se flexibilně přizpůsobí všem požadavkům. Kromě vedení vrat, které klouže svisle nahoru a šetří místo, se systém sekčních vrat vyznačuje především tichým chodem, odolným povrchem a velkou rozmanitostí designu. Atraktivní prosklení a integrovatelné vložené a vedlejší dveře splňují všechny individuální požadavky. Sekční vrata Teckentrup jsou k dostání ve velkém výběru, pro každý podnikový účel, v různých konstrukčních kombinacích a vybaveních. Díky inteligentní optimalizaci produktů je montáž našich vrat jednodušší a rychlejší bez újmy na osvědčené kvalitě. Řada prefabrikovaných konstrukčních prvků minimalizuje dobu montáže, zabraňuje chybám a zvyšuje ekonomickou úsporu.

Vedlejší dveře / Vložené dveře

Přídavné vybavení vedlejšími dveřmi jednotného vzhledu a bez prahu nebo integrovatelnými vloženými dveřmi s nízkým prahem umožňuje osobám i malým dopravním prostředkům neomezený průchod.

 

Velký výběr designů

Vnější vzhled vrat určuje rozhodující měrou dojem budovy a může také optimálně zprostředkovat firemní corporate design. Plánovači a architekti mohou čerpat z nepřeberného množství dezénů, povrchů a barev a kreativně realizovat svůj individuální styl.

 

Rozmanité povrchy

Plánovači mají z čeho čerpat. Moderní povrchy, např. výrazná struktura „mikroprofilovaný“, nejrozmanitější barvy včetně různých imitací dřeva a atraktivních prosklení otvírají neomezené možnosti optického řešení.

 

Komfortní obsluha

Nejmodernější systémy pohonu a řízení jsou navzájem optimálně sladěny, dají se snadno montovat a naprogramovat. Ručně ovládaná vrata jsou z výroby připravena pro použití elektrických pohonů a je možné je jimi dodatečně vybavit.

Nahoru